Zvolte si typ nemovitosti

O hotelu

Náš rodinný hotel STUDENEC se nachází v srdci šumavské přírody na okraji malebného městečka Rožmberk nad Vltavou, kam se můžete vypravit krásnou procházkou pěšky po křížové stezce.

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s maximální kapacitou 26 hostů. Celý hotel je provozován stylem skupinových akcí na objednávku ať už soukromých nebo firemních.

Stylová restaurace nabízí vynikající domácí kuchyni. Vedle jídel klasických je v nabídce také menu vegetariánské. Z restaurace i venkovní terasy se vám nabízí překrásný výhled do okolní krajiny. Restaurace je otevřena pouze pro ubytované hosty. Hotel Studenec je ideálním místem pro pořádání jógových či sportovně relaxačních pobytů. Vedle nově zrekonstruovaného sálu s kapacitou 20 osob na podložkách je k dispozici také venkovní sportoviště s umělou trávou – tenisový kurt.

V přilehlé zahradě kaple Panny Marie Bolestné je možné praktikovat či meditovat. Kaple je součástí křížové cesty v místě, kde vyvěrá léčivý pramen. Kaple je vhodná také k pořádání svatebních obřadů. V hotelu je dále k dispozici sauna a místnost určená pro masáže.

Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu. Nově je nabízena také možnost dobití elektro-automobilů.“

zoom